Romdo Gıda Dondurma Sektöründe Bayilik ve İş Fırsatı Sunuyor

tarafından
Romdo Gıda Dondurma Sektöründe Bayilik ve İş Fırsatı Sunuyor

Türkiye’deki dondurma makine-teçhizatları ve dondurma üretimi üzerine ciddi bir pazar açığı bulunmaktadır. Ülkemizin mevsim şartları çok elverişli olmasına rağmen, kişi başına düşen dondurma tüketimi Avrupa’nın birçok ülkesinden geride kalmaktadır. Bu durumun 2 temel sebebi vardır;

1-Endüstriyel tip kalitesiz dondurmanın yaygın olması,

2-Doğal dondurma ürettiğini beyan eden firmaların dahi ürünlerine çeşitli aromalar katarak doğallıktan uzak dondurma üretmeleridir.

Dondurma1

Doğal ve lezzetli dondurma üretimi için birden fazla makineye ihtiyaç duyulur. Ülkemizde İtalyan tipi gelato ya da Türk tipi dondurmayı doğal olarak üreten firmalar da vardır fakat yatırım maliyetlerinin yüksek olması ve piyasanın pahalı Avrupa makinelerine teslim olması sebebiyle bu tip dondurma kültürü yaygınlaşmamaktadır.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Firmamız A’dan Z’ye dondurma üretimi için hem makine ve teçhizat talebinizi distribütörlükleri aracılığıyla sağlamakta hem size taze doğal İtalyan ya da Türk usulü dondurma yapma eğitimi vermekte hem de imalathanenizin kurulumu ve işletilmesi konusunda destek vermektedir. Kendi firmanızın adı altında ya da bizim kendi tescilimizle üretiminizi yapabilmeniz için makine ve ham madde ihtiyaçlarınız bizden herhangi bir FRANCHISE BEDELI OLMAKSIZIN, kendi makinelerimizin satış fiyatıyla sağlayabilir ve taze doğal dondurma üretiminize uygun fiyatlarla başlayabilirsiniz.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 3
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri, Finansal Destekler

Franchise Bayi Yetkilisi: Fırat Çelik
Telefon numarası: 0324 336 06 91
Mail: info@romdo.com.tr
Web sitesi: www.romdo.com.tr
Adres Bilgileri: Mahmudiye Mh. Bahçeler Cd. Ali Palamut Plaza No:19/101 Akdeniz / MERSİN